NORTHFINDER pánska outdoorová bunda softshellová REDWANB

NORTHFINDER pánska outdoorová bunda softshellová REDWANB. Hybridná softshellová bunda s ventiláciou na chrbte a v podpaží.

Výrobca:
NORTHFINDER
Obj. čislo:
BU-3861OR
89,90 € 74,92 €
-+
Novinka skladom

NORTHFINDER pánska outdoorová bunda softshellová REDWANB

NORTHFINDER pánska outdoorová bunda softshellová REDWANB. Hybridná softshellová bunda s ventiláciou na chrbte a v podpaží.

NORTHFINDER pánska outdoorová bunda softshellová REDWANB. Hybridná softshellová bunda s ventiláciou na chrbte a v podpaží. Tenký softshellový materiál pripomína skôr trojvrstvovú bundu s parametrami 5.000 mmH20/5.000 g/m2/24hr
Bunda je zo strečového materiálu, je vhodná na turistiku v jarnom počasí ale aj pri náročnej športovej aktivite v zime, vďaka vetru odolnej vlastnosti spojenej s aktívnym systémom ventilácie.
GENERATION HYBRID je riešenie. Hybridné oblečenie predstavuje najlepší kompromis s mimoriadne širokým využitím. Odolný softshellový plášť chráni pred vetrom a vlhkosťou. Elastické zóny nielenže zvyšujú rýchlosť odvetrávania nahromadeného tepla, ktoré by ináč skondenzovalo vo vnútri, ale prispievajú aj k celkovému komfortu nosenia. Aplikácia na pleciach chráni namáhaný materiál pred poškodením, či tlakom popruhov batoha, ktorý by mohol pretlačiť vlhkosť dovnútra. Kombinácia športového strihu a materiálov umožňuje bezproblémový pohyb v každom momente. Tvarovaná kapucňa s nastavením vychádza zo zvýšeného krku a ponúka dobrý výhľad. Pružné manžety a nastaviteľný pás odblokujú vietor. Lepené časti sú súčasťou vyspelého technického riešenie bez nutnosti šitia. Veľké vrecká na zips uschovajú potrebné a do menšieho vrecka na hrudi sa zmestia doklady. Hodí sa pre širokú škálu outdoorových aktivít od turistiky až po niekoľkodňové výpravy za dobrodružstvom. Ochráni pred počasím, rýchlo odvetrá vlhkosť a zabráni prehriatiu.

- AKTIVITY: outdoor, hiking, mountaineering
- KOLEKCIA: outdoor
- DRUH TOVARU: bundy
- ZLOŽENIE: 92% polyester
- VRECKÁ: náprsné vrecko
- STRIH: regulárny strih
- INÝ: spevnené ramená, reflexné prvky
- NÁZOV MATERIÁLU: softshell 3 vrstvový
- ZIPS: YKK® zips
- KAPUCŇA: nastaviteľná vstavaná kapucňa
- RUKÁV: nastaviteľné manžety, nastaviteľné rukávy
- VRSTVENIE: vonkajšia vrstva
- VODEODOLNOSŤ: stredne vysoký
- PRIEDUŠNOSŤ: stredne vysoký
- ODOLNOSŤ PROTI VETRU: vysoký
- HLAVNÉ PREDNOSTI: hybridné zhotovenie