O spoločnosti

Predstavujeme Vám obchodnú spoločnosť – INSPO, ktorá vznikla v roku 1994 a zaoberá sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom športového tovaru.
Od roku 2005 založila spoločnosť novú značku športového segmentu na našom trhu INSPOšport. Pod touto značkou nájdete veľkoobchod, ktorý ponúka na trhu značky

MPS (floorball) MY PROFESSIONAL STYLE – hravosť a zábava v športovom duchu, to dokáže osvedčená kvalita, zhmotnená do podoby výborných floorbalových hokejok a doplnkov pre začínajúcich i profesionálnych hráčov.

MPS (hockeyball) MY PROFESSIONAL STYLE – značka, ktorá Vám poskytne čepele, loptičky a hokejbalové sety tej najlepšej kvality pri vynikajúcich cenách 

EXTEE – značka, ktorá z vlastného štýlu a nových trendov dokáže namiešať tie najlepšie floorbalové hokejky a doplnky pre každého.

WILLER – čepele hokejové i hokejbalové určené pre všetkých hráčov

Zážitok zo športu musí byť dostupný Všetkým ...

Aktívny pohyb – šport – prináša radosť pre ľudí rôzneho veku a rôznych schopností. Našim cieľom je sprístupniť zážitok zo športu úplne každému. Snažíme sa byť blízko pre ľudí, ktorí športujú, ale aj pre tých ktorí sa ešte len rozhodli so športom začať.