NORTHFINDER pánska outdoorová bunda softshellová RESWER - červená

NORTHFINDER pánska outdoorová bunda softshellová RESWER - červená. Ľahká softshellová bunda zaručuje komfort pri outdoorových aktivitách.

Výrobca:
NORTHFINDER
Obj. čislo:
BU-3863OR-430
89,90 € 74,92 €
-+
Novinka skladom

NORTHFINDER pánska outdoorová bunda softshellová RESWER - červená

NORTHFINDER pánska outdoorová bunda softshellová RESWER - červená. Ľahká softshellová bunda zaručuje komfort pri outdoorových aktivitách.

NORTHFINDER pánska outdoorová bunda softshellová RESWER - červená. Outdoorová bunda z 3-vrstvového pružného softshellu (5000 mm / 5000 g/m2/24h) s PFC free povrchovou úpravou proti nasiaknutiu. Tvarovaná konštrukcia má plnohodnotnú mobilitu a regulovateľný spodný lem. Ergonomická kapucňa je nastaviteľná v 2 smeroch. Rukávy sú zakončené manžetou na suchý zips, odolný zips YKK® s vnútornou lištou a chráničom brady, 2 veľké predné vrecká na ruky.
Univerzálna softshellová bunda s technickou konštrukciou, ktorá sa nezľakne žiadnej outdoorovej výzvy ani počasia. Trojvrstvový, pružný softshell chráni pred vetrom a vlhkosťou a s pomocou tvarovaného pásu a rukávov garantuje skvelý pohybový komfort. Rýchlo odvetráva nahromadené teplo, ktoré by ináč skondenzovalo vo vnútri. Nastaviteľná tvarovaná kapucňa vychádza zo zvýšeného krku a ponúka ochranu pred vetrom a umožňuje dobrý výhľad. Manžety na suchý zips a stiahnuteľný pás odblokujú vietor. Lepené časti sú súčasťou vyspelého technického riešenie bez nutnosti šitia. Veľké vrecká na zips uschovajú potrebné a do vreciek na hrudi sa zmestia doklady a mobil. Hodí sa pre širokú škálu outdoorových aktivít od turistiky až po niekoľkodňové výpravy za dobrodružstvom.

- AKTIVITY: outdoor, hiking, mountaineering
- KOLEKCIA: outdoor
- DRUH TOVARU: bundy
- ZLOŽENIE: 100% polyester
- STRIH: regulárny strih
- INÝ: reflexné prvky
- NÁZOV MATERIÁLU: softshell 3 vrstvový
- ZIPS: YKK® zips
- KAPUCŇA: nastaviteľná vstavaná kapucňa
- RUKÁV: nastaviteľné manžety, nastaviteľné rukávy
- VRSTVENIE: vonkajšia vrstva
- VODEODOLNOSŤ: stredne vysoký
- PRIEDUŠNOSŤ: stredne vysoký
- ODOLNOSŤ PROTI VETRU: vysoký